Výroba nábytku

Naše firma disponuje moderním truhlářským vybavením, pracujeme na značkových a kvalitních strojích, které nám zajišťují potřebnou kvalitu a rychlost výroby. Disponujeme také vlastní lakovnou, ve které používáme kvalitní laky a mořidla značek např. Sayerlak, Adler, Osmo. Používáme technologii Heidelberg.

 

Veškerý nábytek do Vašeho domu

Vyrobíme pro vás nábytek do Vašeho domu či bytu, od pracovny přes kuchyň až do ložnice. Samozřejmě nezapomene na dětský pokoj, halu, šatnu, předsíň a dokonce i garáž či dílnu. Rádi vám zhotovíme vestavné skříně na míru, kuchyňské llinky včetně spotřebičů a další.

 

Specializujeme se na výrobu postelí a vybavení ložnic

Výroba postelí má v naší firmě tradici, postele vyrábíme z kvalitního masivu, který sami zpracováváme. Materiál pořizujeme od velkých německých dodavatelů. Z materiálu vyrábíme vlastní spárovky, které používáme při vlastní výrobě.

 

Dveře, schodiště, venkovní terasy

Nabízíme Vám výrobu nejen nábytku, ale také schodů, dveří a v poslední době je naše činnost rozšířena i na venkovní terasy.  Výběr produktů činnosti můžete shlédnout v sekci galerie výroby.  Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebo pokud Vás naše nabídka oslovila, prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.

+420 777 960 682  info@avtruhlarstvi.cz