KATALOG MATRACÍ KE STAŽENÍ


Katalog matrací Materasso vhodných pro seniory AKCE 2021

Katalog matrací Materasso AKČNÍ NOVINKY 2022

 

 

 

 

 

Ke všem postelím je možné objednat kvalitní matrace z PUR a paměťové pěny. Po domluvě je možné matraci zapůjčit k vyzkoušeníNejčastějí objednávané a doporučované matrace jsou:

Matrace Alena Soft je vyrobena z kombinace studené pěny o hustotě 35 kg/m3 a paměťové pěně o hustotě 60 kg/m3. Studená pěna vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.

Výška matrace - 15 cm

Maximální zatížení - 110Kg

Matrace Marika Visco Lux je vhodná pro lamelový rošt, ale uložení na pevný rošt či desku je také možné. Na pevném podkladu má studená pěna o cca 1/4 nižší životnost než na lamelách a o 30 % se stupňuje tvrdost matrace.

Výška matrace - 21cm

Maximální zatížení - 135Kg

Oboustranná matrace s možností výběru mezi stranou s paměťovou pěnou a jejím přizpůsobením. Nebo druhou stranou a studenou pěnou. Pohodlný spánek umocňuje masážní profilace, která celou noc uvolňuje Váš krevní oběh a svalstvo. Profil matrace je upraven pro maximální cirkulaci vzduchu. Pohodlný spánek poskytnutý paměťovou pěnou umocňuje příčná profilace, která rozděluje matraci na 7 anatomických zón.

Výška matrace - 26cm

Maximální zatížení - 150Kg