KATALOG MATRACÍ KE STAŽENÍ


Katalog matrací Materasso vhodných pro seniory AKCE 2021

Katalog matrací Materasso AKČNÍ NOVINKY 2021

Katalog matrací Materasso AKCE 2021

 

 

 

 

 

 

Ke všem postelím je možné objednat kvalitní matrace z PUR a paměťové pěny. Po domluvě je možné matraci zapůjčit k vyzkoušeníNejčastějí objednávané a doporučované matrace jsou:

Matrace Alena Soft je vyrobena z kombinace studené pěny o hustotě 35 kg/m3 a paměťové pěně o hustotě 60 kg/m3. Studená pěna vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.

Výška matrace - 15 cm

Maximální zatížení - 110Kg

Matrace Marika Visco Lux je vhodná pro lamelový rošt, ale uložení na pevný rošt či desku je také možné. Na pevném podkladu má studená pěna o cca 1/4 nižší životnost než na lamelách a o 30 % se stupňuje tvrdost matrace.

Výška matrace - 21cm

Maximální zatížení - 135Kg

Oboustranná matrace s možností výběru mezi stranou s paměťovou pěnou a jejím přizpůsobením. Nebo druhou stranou a studenou pěnou. Pohodlný spánek umocňuje masážní profilace, která celou noc uvolňuje Váš krevní oběh a svalstvo. Profil matrace je upraven pro maximální cirkulaci vzduchu. Pohodlný spánek poskytnutý paměťovou pěnou umocňuje příčná profilace, která rozděluje matraci na 7 anatomických zón.

Výška matrace - 26cm

Maximální zatížení - 150Kg